ČO JE TO MONTESSORI DETSKÁ POSTEĽ ?
Montessori domčeková detská posteľ kopíruje tvar domu. Je krásny a masívny doplnok detskej izby, ktorý je veľmi obľúbený medzi deťmi a ich rodičmi. Vytvoríte ňou čarovnú atmosféru, ktorá dá dieťaťu možnosť rozvíjať svoju fantáziu, hrať sa a oddychovať na jednom mieste. Je zárukou bezpečného spánku a sladko prespinkaných nocí. Zábrany na postieľke chránia malých cestovateľov pred pádom.

Postieľky sú vyrobené z kvalitného dreva (smrekové/borovicové), ktoré je opracované a ošetrené. Drevo je hladké,  bez hrčí a iných chýb.  


VÝHODY NAŠEJ POSTIEĽKY: - stabilná a odolná konštrukcia postele - priestor na spánok aj hru - univerzálny dizajn (pre chlapca aj dievča) - zaoblené hrany - pre bezpečie dieťaťa - originálny vzhľad V CENE POSTELE JE: - konštrukcia - všetky skrutky potrebné na montáž - rošt - odnímateľná predná zábrana - možnosť výberu/zmeny strany pre vchod ROZMERY: - výška zábran: 30cm - štandardný rozmer hranolov: 4.2 x 4.2 cm - veľkosti postieľok : uvedené v možnostiach Možnosť vyhotoviť postieľku s rozmermi hranolov 6x6 +30% k bežnej cene (bez náteru a úložného priestoru) ĎALŠIE MOŽNOSTI: - vyhotovenie kruhových alebo hranatých zábran - rôzne prevedenia a farebné kombinácie - vchod na postieľky je univerzálny - môžte kedykoľvek podľa potreby zmeniť stranu pre vstup - možnosť zvoliť si výšku nožičiek ZADARMO NOSNOSŤ: - posteľ: 120kg - prístelka: 120kg DOPRAVA: - doručenie cez spoločnosť 123Kuriér - osobný odber v Martine - dovoz a montáž - po dohode

Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok alebo v prípade,
ak ste nenašli požadovaný rozmer či typ po
stieľky 
→ KLIKNITE SEM ←Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Montessori detská posteľ

  • Kód produktu: House 1
  • Dostupnosť: PREDOBJEDNAŤ
  • 279,90€
  • 234,90€


Dostupné možnostiSúvisiace produkty

Teepee detská posteľ
Montessori detská posteľ

Montessori detská posteľ

234,90€ 279,90€